اخبار

AboutUs

3 هفته پیش

محصولات کابل کمان در بسته بندی های جدید و کاربردی

هر محصول تولید شده داخلی بخشی از سرمایه مل کشور است. بر آنیم تا با ایده های خلاقانه و مدرن بیش از پیش قدردان مصرف کنندگان عزیز محصولاتمان باشیم. صنایع کابل کمان با هدف تکریم جامعه بزرگ مشتریان محصولات پر مصرف این صنعت سهولت جابجایی و حمل و نقل، صیانت از محصولات تولید شده از کارخانه تا محل مصرف، حذف ضایعات و استفاده کامل از محصول، صرفه اقتصادی مشتریان، جلوگیری از ورود صدمات فیزیکی به محصولات بسته بندی شده، سهولت کاربرد تا آخرین متر از سیم و کابل خریداری شده، طیف وسیع محصولات پر مصرف خود را با تحقیق و بررسی های گسترده در بسته بندی های جدید و کاربردی تقدیم هم میهنان عزیز می کند. رینگت پک. کیفیت، امنیت و سهولت محور اصلی کار ماست. کابل کمان پیشرو در خدمت به کاربران سیم و کابل

2 ماه پیش

انواع سیم برق

تاریخچه سیم برق توماس ادیسون در سال 1882 سیستم توزیع نیرو را توسعه داد. او یک میله مسی را در جوت ، یک الیاف براق نرم از گیاهان ، به عنوان عایق پیچید. میله پیچیده شده با جوت در لوله ای با ترکیب قیری قرار داده شد. استفاده از این دستگاه بخشی از برق رسانی وی به شهر نیویورک بود. اگرچه لاستیک ولکانیزه در سال 1844 توسعه یافت ، اما تا سال 1880 در سیم کشی برق استفاده نمی شد. طنابهای پوشیده از لاستیک تا دهه 1930 زمانی که کابل روکش فلزی به نام کابل زرهی رواج یافت ، استاندارد باقی ماند. گران بود و تا دهه 1950 دو کابل عایق PVC سیم دار معرفی شد. امروزه سیم های روکش PVC رایج ترین هستند زیرا می توانند دمای بالا و استفاده ناهموار را تحمل کنند. مشخص شده است که این وسیله کارآمد و بادوام برای تولید سیم برق است.

2 ماه پیش

انواع سیم و کابل های برقی

سیم و کابل ها انواع مختلفی دارند که حفظ کردن آنها کار زیاد جالبی نیست. تیم کابل کمان در این مقاله تصمیم گرفته است تا انواع مختلف سیم و کابل های برقی را بررسی کند و شما با یادگیری آنها انتخاب بهتری در خرید داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا از انواع سیم و کابل برقی آشنا شوید.

11 ماه پیش

تولید کابل های شبکه مطابق استانداردtia 568 b2

تولید کابل های شبکه در کارخانه کابل کمان

1 سال پیش

روش حمل و نقل کابل

برای جابجایی و انتقال سیم و کابل ها که به صورت کلاف هستند محدودیت خاصی وجود ندارد. فقط نباید با وسایل داغ، مایعات و اجسام نوک تیز تماس داشته باشند.

1 سال پیش

اصول سیم کشی ساختمان :

در سیم کشی ساختمان سطح مقطع هادی ها با عوامل زیر تعیین می شود: ۱) حداکثر دمای مجاز ۲) افت ولتاژ مجاز

1 سال پیش

کابلهای الکتریکی با عایق الستیکی

زمـان بکـارگیـری عایـق الستیکی در کابلها به صمـغ درخت purcha- gutta بر میگردد که در خطوط تلگراف ساموئل مورس مورد استفاده قرار گرفت.

1 سال پیش

چهار دلیل ساده برای گزینش 7 CAT

آن را بـه صـورت 7 CAT یـا 7-CAT میشناسـند، بـه منظـور کابـل 7 category کـه عمومـا زیرسـاخت هـای کابلکشـی شـبکه LAN گیگابیتـی بـکار مـیرود.

1 سال پیش

عملکرد ضد میکروبی فلز مس

لویی پاستور نظریه میکروبی بیماریها را در قرن نوزدهم منتشر کرد. طبق این نظریه عفونتها توسط میکروبهایی ایجاد میگردد که به بدن انسان حملهور میشوند.

1 سال پیش

ده مقصد عمده صادرات و واردات کشور در ۵ ماهه سال ۹۸

۱۰ مقصد نخست صادراتی و وارداتی کشور در ۵ ماهه نخست سال ۱۳۹۸ به ترتیب کشورهای چین، عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، افغانستان، آلمان و هند (برخی کشورها در لیست صادرات و واردات مشترک هستند.) بوده اند.

1 سال پیش

همکاری استاندارد و سازمان نظام مهندسی

فصل اقتصاد – تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد تهران و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای بهبود وضعیت ساخت و ساز منعقد شد.

صنایع سیم و کابل کمان
LOADING