اخبار

AboutUs

6 روز پیش

انواع سیم و کابل های برقی

سیم و کابل ها انواع مختلفی دارند که حفظ کردن آنها کار زیاد جالبی نیست. تیم کابل کمان در این مقاله تصمیم گرفته است تا انواع مختلف سیم و کابل های برقی را بررسی کند و شما با یادگیری آنها انتخاب بهتری در خرید داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا از انواع سیم و کابل برقی آشنا شوید.

8 ماه پیش

تولید کابل های شبکه مطابق استانداردtia 568 b2

تولید کابل های شبکه در کارخانه کابل کمان

1 سال پیش

روش حمل و نقل کابل

برای جابجایی و انتقال سیم و کابل ها که به صورت کلاف هستند محدودیت خاصی وجود ندارد. فقط نباید با وسایل داغ، مایعات و اجسام نوک تیز تماس داشته باشند.

1 سال پیش

اصول سیم کشی ساختمان :

در سیم کشی ساختمان سطح مقطع هادی ها با عوامل زیر تعیین می شود: ۱) حداکثر دمای مجاز ۲) افت ولتاژ مجاز

1 سال پیش

کابلهای الکتریکی با عایق الستیکی

زمـان بکـارگیـری عایـق الستیکی در کابلها به صمـغ درخت purcha- gutta بر میگردد که در خطوط تلگراف ساموئل مورس مورد استفاده قرار گرفت.

1 سال پیش

چهار دلیل ساده برای گزینش 7 CAT

آن را بـه صـورت 7 CAT یـا 7-CAT میشناسـند، بـه منظـور کابـل 7 category کـه عمومـا زیرسـاخت هـای کابلکشـی شـبکه LAN گیگابیتـی بـکار مـیرود.

1 سال پیش

عملکرد ضد میکروبی فلز مس

لویی پاستور نظریه میکروبی بیماریها را در قرن نوزدهم منتشر کرد. طبق این نظریه عفونتها توسط میکروبهایی ایجاد میگردد که به بدن انسان حملهور میشوند.

1 سال پیش

ده مقصد عمده صادرات و واردات کشور در ۵ ماهه سال ۹۸

۱۰ مقصد نخست صادراتی و وارداتی کشور در ۵ ماهه نخست سال ۱۳۹۸ به ترتیب کشورهای چین، عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، افغانستان، آلمان و هند (برخی کشورها در لیست صادرات و واردات مشترک هستند.) بوده اند.

1 سال پیش

همکاری استاندارد و سازمان نظام مهندسی

فصل اقتصاد – تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد تهران و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای بهبود وضعیت ساخت و ساز منعقد شد.

صنایع سیم و کابل کمان
LOADING