اپلیکیشن اختصــــــــــاصی

صنایع سیم و کابل کمان

صنایع سیم و کابل کمان

KAMAN CABLE & WIRE INDUSTRIES

صنایع سیم و کابل کمان

شرکت صنایع کابل کمان در سال ۱۳۷۰ در زمینی به وسعت ۴۰۰۰۰ متر مربع در شهر صنعتی شماره یک واقع در استان زنجان شروع به فعالیت نمود.
این واحد تولیدی پس از گذراندن مراحل نصب ماشین آلات و تامین زیر ساخت های مناسب و با بهره مندی از متخصصین و کارشناسان با تجربه در این رشته، در ابتدای سال ۱۳۷۳ موفق به اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت ۱۵۰۰۰ تن و دریافت گواهینامه استاندارد ملی (ISIRI) گردید. از آنجایی که کیفیت و رضایتمندی مشتری سر لوحه کلیه فعالیت ها است، لذا این واحد تولیدی با تکیه بر اصل مشتری مداری و با تلاش متخصصین خود توانست در سال های نخست گواهینامه ISO 9001:2015 و CE را اخذ نموده و در راستای نیاز روز افزون بازارهای داخلی و کشورهای همسایه به صورت گسترده محصولات خود را با کیفیت مرغوب و سازگار با اهداف مشتری عرضه نماید.

صداقت بهترین روش است.
شرکت صنایع کابل کمان بعنوان یکی از تولید کنندگان سیم و کابل، رضایت مشتریان را از طریق ارتقاء کیفیت و رعایت کلیه قوانین و الزامات حاکم بر محصول خود، به عنوان برترین هدف برگزیده است. در این راستا مدیریت ارشد، اعتقاد و تعهد خود را به اجرا، حفظ و بهبود مستمر اثــر بخشی سیـستم مدیریت کیفیت بر اساس استـاندارد ،ISO 9001: 2015 اعلام می دارد.

خط مشی کیفیت عبارت است از :
۱) افزایش تنوع و حجم محصولات تولیدی
۲) افزایش سطح رضایتمندی مشتریان
۳) توسعه استانداردهای ملی و بین المللی در سازمان

نمودار تغییرات قیمت مس

Diagram of Copper Price

30روز گذشته
60روز گذشته
6ماه گذشته
یکسال گذشته
پنج سال گذشته
05

محصولات کابل و سیم

Products
گروه تولیدی سیم و کابل کمان تولید کننده انواع کابل ها با کیفیتی بی نظیر

کابل قدرت

Power Cable

سیم هاي برق وظیفه انتقال جريان الکتريسیته را دارند و اين انتقال توسط بخش هاي داخلي تشکیل دهنده انجام مي گیرد.

کابل های تخت

Flat Cables

این نوع کابل ها جهت استفاده در بالابرها و نیز در اتصالات متحرک مناسب می باشند.

کابل های مخابراتی

Phone Cables

برای اینکه رطوبت حالت اتصال و اکسیدگی بین سیمها ایجاد نشود درون کابلهای مخابراتی را از نوعی ژله پلاستیکی چسبناک پر میکنند.

کابل های شبکه

Network Cables

برای برقراری ارتباط در هر شبکه نیازمند کابل شبکه هستیم. کابل LAN ارتباط بین دو یا چند کامپیوتر، سرور، روتر و … را فراهم می‌کند.

ابزار دقیق و کنترل

Instrumentation&control

ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند و شامل: انواع سنسور، انواع کنترلر و... میباشند.

کواکسیال

Coaxial

کابل کواکسیال نوع خیلی رایج از کابل انتقال داده های محافظت شده می باشد که از دو رسانا ساخته شده است.

اعلام حریق

fire alarm

سیستم های اعلام حریق وظیفه اطلاع رسانی در هنگام آتش سوزی را بر عهده دارند و می­ توان به دو گروه تقسیم کرد.

خانه هوشمند

Smart House

تفاوت خانه هوشمند با خانه معمولی این است که همه وسایل خانه هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با دستگاه مرکزی کنترل می شوند.

05

اخبار کمپانی

COMPANY NEWS

هر محصول تولید شده داخلی بخشی از سرمایه مل کشور است. بر آنیم تا با ایده های خلاقانه و مدرن بیش از پیش قدردان مصرف کنندگان عزیز محصولاتمان باشیم. صنایع کابل کمان با هدف تکریم جامعه بزرگ مشتریان محصولات پر مصرف این صنعت سهولت جابجایی و حمل و نقل، صیانت از محصولات تولید شده از کارخانه تا محل مصرف، حذف ضایعات و استفاده کامل از محصول، صرفه اقتصادی مشتریان، جلوگیری از ورود صدمات فیزیکی به محصولات بسته بندی شده، سهولت کاربرد تا آخرین متر از سیم و کابل خریداری شده، طیف وسیع محصولات پر مصرف خود را با تحقیق و بررسی های گسترده در بسته بندی های جدید و کاربردی تقدیم هم میهنان عزیز می کند. رینگت پک. کیفیت، امنیت و سهولت محور اصلی کار ماست. کابل کمان پیشرو در خدمت به کاربران سیم و کابل

تاریخچه سیم برق توماس ادیسون در سال 1882 سیستم توزیع نیرو را توسعه داد. او یک میله مسی را در جوت ، یک الیاف براق نرم از گیاهان ، به عنوان عایق پیچید. میله پیچیده شده با جوت در لوله ای با ترکیب قیری قرار داده شد. استفاده از این دستگاه بخشی از برق رسانی وی به شهر نیویورک بود. اگرچه لاستیک ولکانیزه در سال 1844 توسعه یافت ، اما تا سال 1880 در سیم کشی برق استفاده نمی شد. طنابهای پوشیده از لاستیک تا دهه 1930 زمانی که کابل روکش فلزی به نام کابل زرهی رواج یافت ، استاندارد باقی ماند. گران بود و تا دهه 1950 دو کابل عایق PVC سیم دار معرفی شد. امروزه سیم های روکش PVC رایج ترین هستند زیرا می توانند دمای بالا و استفاده ناهموار را تحمل کنند. مشخص شده است که این وسیله کارآمد و بادوام برای تولید سیم برق است.

سیم و کابل ها انواع مختلفی دارند که حفظ کردن آنها کار زیاد جالبی نیست. تیم کابل کمان در این مقاله تصمیم گرفته است تا انواع مختلف سیم و کابل های برقی را بررسی کند و شما با یادگیری آنها انتخاب بهتری در خرید داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا از انواع سیم و کابل برقی آشنا شوید.

تولید کابل های شبکه در کارخانه کابل کمان

برای جابجایی و انتقال سیم و کابل ها که به صورت کلاف هستند محدودیت خاصی وجود ندارد. فقط نباید با وسایل داغ، مایعات و اجسام نوک تیز تماس داشته باشند.

در سیم کشی ساختمان سطح مقطع هادی ها با عوامل زیر تعیین می شود: ۱) حداکثر دمای مجاز ۲) افت ولتاژ مجاز

زمـان بکـارگیـری عایـق الستیکی در کابلها به صمـغ درخت purcha- gutta بر میگردد که در خطوط تلگراف ساموئل مورس مورد استفاده قرار گرفت.

آن را بـه صـورت 7 CAT یـا 7-CAT میشناسـند، بـه منظـور کابـل 7 category کـه عمومـا زیرسـاخت هـای کابلکشـی شـبکه LAN گیگابیتـی بـکار مـیرود.

لویی پاستور نظریه میکروبی بیماریها را در قرن نوزدهم منتشر کرد. طبق این نظریه عفونتها توسط میکروبهایی ایجاد میگردد که به بدن انسان حملهور میشوند.

۱۰ مقصد نخست صادراتی و وارداتی کشور در ۵ ماهه نخست سال ۱۳۹۸ به ترتیب کشورهای چین، عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، افغانستان، آلمان و هند (برخی کشورها در لیست صادرات و واردات مشترک هستند.) بوده اند.

فصل اقتصاد – تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد تهران و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای بهبود وضعیت ساخت و ساز منعقد شد.

صنایع سیم و کابل کمان
LOADING